تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
امام جمعه ، فرماندار، بخشدار از طرحهای اشتغال شهرستان

__________________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه حجت السلام والمسلمین دکتر ساجدی ، مهندس حیدری ، مهندس حسن خواه از  طرحهای اشتغال شهرستان بازدید نمودند.


در این بازدید که مدیر امداد امام(ره) بهمراه کارشناس مسئول اشتغال این گروه را  همراهی می نمودند از 2 طرح پرورش ماهی قزل آلا و پرورش گل و گیاه بازدید گردید.


حسن قنبرنژاد با اعلام اینکه اشتغال از مهمترین بخش‌های مورد فعالیت در نهاد کمیته امداد محسوب می‌شود، گفت: این مسئله از مهمترین دغدغه‌های مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره) بوده زیرا اشتغال و کسب درآمد برای هر فردی که تشکیل خانواده داده امری لازم بوده تا بتواند نیازهای زندگی خود و افراد خانواده را برطرف کند.


امام جمعه محترم شهرستان در حاشیه بازدید از این طرحها اشتغال را عاملی مهم برای خودکفایی مددجویان تحت حمایت دانست و ادامه داد: اشتغال می‌تواند بسیاری از معضلات اجتماعی را هم کاهش دهد.


مهندس حیدری فرماندار شهرستان نیز در حاشیه این بازدیدها گفت :

سرمایه‌گذاری‌های بزرگ هم زمان‌بر است و هم نیازمند سرمایه‌های کلان و بنابراین حمایت از طرح‌های کوچک اشتغال یک نیاز ضروری در شهرستان است.

گفتنی است امداد امام(ره) این شهرستان در سالی که گذشت برای 194نفر مبلغ 26 میلیارد و 70میلیون ریال و در راستای آموزش اشتغال(کوتاه مدت ، بلند مدت و حرفه آموزی دانش آموزی) 424 نفر بمبلغ 482 میلیون و 110 هزار ریال هزینه شده است.
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب