تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

نشست مدیر امداد امام(ره) با شهردار محترم شهرستان______________________________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه ، مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) بهمراه مسئول زکات و معاون مشارکت مردمی این نهاد ،  به منظور همکاری بیشتر شهرداری و ساماندهی صندوق های صدقات بزرگ سطح شهرستان، نشستی با دکتر سلیمانی شهردار محترم شهرستان در شهرداری تشکیل دادند .

مدیر شهرستان اظهار داشت:

 هدف از این نشست ارتباط و تعامل با شهرداری به منظور ارائه خدمات بهتر به جامعه است.

قنبرنژاد در خصوص خدمات شهرداری برای رفاه شهروندان محترم گفت:شهرداری از دستگاههای خدمت رسان به همه اقشار می باشد و خدمات این نهاد بر کسی پوشیده نیست .

دکتر سلیمانی در خصوص زیبا سازی شهر گفت:

در  راستای تحقق اهداف و تفکر امام (ره) که این تشکیلات مقدس را ایجاد کرد باید مواردی را با توجه به معابر و ساماندهی ترافیکی برای نصب و بعضا تغییر مکان صندوق صدقات شهری به جهت تعریض خیابان لحاظ نمود .


مدیر امداد امام(ره) با تشکر از شهرداری به جهت همراهی و همکاری های گذشته، توسعه شبکه های نیکوکاری را از اولویت های کاری کمیته امداد برشمرد و گفت:

خواهان رفع مشکلات درخصوص پروانه ساختمانها، عوارض ساختمانهای مددجویان شهری و همکاری در جهت نصب صندوقها در سطح شهر هستیم و در این خصوص کلیه صندوقهایی که بجهت تعریض خیابان موقتا به اداره امداد امام(ره) انتقال داده شده اند ، رنگ آمیزی شده و با ظاهری بسیار زیبا ، پس از عملیات راهسازی توسط شهرداری آماده نصب هستند.وی تأکید کرد: در راستای خدمت رسانی بیشتر به محرومین ، نیازمند تعامل با همه دستگاهها و نهادها هستیم تا بتوانیم خدماتی در شأن مردم به آنها ارائه دهیم. در این نشست دکتر سلیمانی شهردار آستانه اشرفیه با اشاره به این مطلب که شهر امروز به عنوان یک موجود زنده می باشد گفت :

منظر شهری باید به نوعی ساماندهی شود که شکوه شهری را برای همگان نمایان سازد. دکتر سلیمانی نیز در پایان  این نشست ضمن تقدیر و تشکر از کمیته امداد در راستای ارائه خدمت به نیازمندان جامعه، عنوان نمود:

همراهی و همکاری با کمیته امداد و مشارکت در برنامه های این نهاد مایه افتخار است.

گفتنی است کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان تعداد 980 عدد صندوق صدقات بزرگ ، 136 عدد صندوق صدقات متوسط و 18276 عدد صندوق صدقات کوچک را در سطح شهرستان و حومه جهت جمع آوری اعانات و صدقات مردم خیر نصب نموده است.درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب