تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان


به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان آستانه اشرفیه همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان جشنی بهمراه مولودی خوانی یکی از ذاکران اهل البیت و سخنرانی به همین مناسبت در امداد امام(ره) این شهرستان با حضور جمع کثیری از جوانان تحت حمایت و همچنین امدادگران این نهاد مقدس برپا گردید.


حجت الاسلام والمسلمین غیاثی در این مراسم در خصوص مقام و منزلت حضرت علی اکبر و عمل حماسه ساز این جوان رعنا و رشید در روز عاشورا و واقعه کربلا بیان داشت: حضرت علی اکبر به عنوان یک جوان آگاه و با بصیرت و ولایت مدار، الگویی شایسته و مناسب برای جوانان امروزی است. این جوان آگاه و رشید با شجاعت هر چه تمام تر در صحنه عاشورا درخشید و نشان داد که تا آخرین قطره خون محافظ و پاسدارولایت و امامت است.

وی همچنین در خصوص رشادت و شهامت جوانان هشت سال دفاع مقدس افزود: جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس نیز علی اکبر را به عنوان الگو و اسوه خود قرار دادند و با نثار خون خود ثابت کردند که پشتیبان ولایت و انقلاب هستند.
غیاثی رسالت جوانان امروزی را سنگین تر از جوانان زمان انقلاب عنوان کرده و بیان کرد: در زمان انقلاب و در هشت سال دفاع مقدس دشمن مشخص بود و همه دشمن را در صحنه و  رو در روی خود می دیدند ولی اکنون با پیشرفت علم و امکانات و پیدایش اینترنت و ماهواره دشمن از هر طریق قصد منحرف کردن جوانان و در نهایت ضربه زدن به انقلاب را دارد؛ بنابراین جوان امروزی رسالتش سنگین است و باید حواسش را جمع کند تا در دام و حیله دشمن نیافتد و این کار مستلزم این است که جوان ایرانی باید آگاه باشد و بصیرت داشته باشد و این امر جز با الگو گرفتن از علی اکبر و بزرگان و جوانان دینی امکان پذیر نیست.

ایشان همچنین جوان ایرانی را مایه فخر و مباهات دانسته و جوانان غیور و پرتلاش ایرانی را موجب پیشرفت ایران دانست و عنوان کرد: دانشمندان هسته ای ما همگی نیروی جوان هستند که با قدرت جوانی خود و اتکا به لطف پروردگار باعث افتخار ایران هستند.


شایان ذکر است که پس از سخنرانی ، مسابقه ای بمناسبت همین روز برپا گردید که به 6 نفر از برندگان این مسابقه هدایایی برسم یادبود تقدیم گردید. 

درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب