تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک


امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده تاریخ است.(مقام معظم رهبری)

__________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) مراسم بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام راحل(ره) با حضور مدیر امداد امام(ره) و سایر مسئولین شهرستان ، بسیجیان ادارات ، اصناف ، بازاریان ، مددجویان وپرسنل این نهاد مقدس برگزار گردید.

در این مراسم باشکوه پس ازخواندن اشعار یکی از شاعران منطقه در سوگ امام راحل (ره) ، حجت الاسلام والمسلمین دانش ، مسئول آموزش عقیدتی سیاسی سپاه پاسداران شهرستان در خصوص شخصیت معنوی و سیاسی حضرت امام خمینی(ره) بیان نمود:

 امام مظهر عینی حرکت عظیمی است که ملّت ایران آغاز کرد و تاریخ خود را متحوّل کرد؛ امام بنیان‌گذار یک مکتب فکری و سیاسی و اجتماعی است. ملّت ایران این مکتب را، این راه را، این نقشه را پذیرفت و در آن مشغول حرکت شد؛ ادامه‌ی این راه بستگی دارد به اینکه این نقشه‌ی راه، درست شناخته بشود , ، بدون اینکه امام را درست بشناسیم - به‌معنای شناخت اصول امام - این نقشه‌ی راه، شناخته نخواهد شد. و بهترین نقشه خوان این راه مقام معظم رهبری است و کسی در حال حاضر این جایگاه را ندارد

 

سخنران این مراسم در ادامه عنوان نمود:

امام بزرگوار با داشتن آن زمینه‌های برجسته‌ی علمی، وارد میدان مجاهدت فی‌سبیل‌الله شد و این مجاهدت را تا آخر عمر خود ادامه داد و حرکت عظیمی را به‌وجود آورد؛ نه فقط در کشور خود بلکه در همه‌ی منطقه‌ی ما و در همه‌ی دنیای اسلام و به یک اعتبار در همه‌ی جهان. محصول این حرکت، یک محصول بی‌نظیر بود.

 

وی در ادامه تصریح نمود:

 جهاد این مرد بزرگ صرفاً جهاد سیاسی و اجتماعی یا جهاد فکری نبود بلکه همراه با همه‌ی این جهادها، جهاد درونی، جهاد با نفس، پایبندی به ارتباط مستمر و دائم با خدای متعال هم بود؛ این هم درس است. این‌جور نیست که اگر ما در میدان جهاد فکری یا جهاد علمی یا جهاد سیاسی یا جهاد نظامی وارد شدیم، حق داشته باشیم که از این بخش از جهاد صرف‌نظر کنیم.

درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب