تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
  ضـــــیافــــت افــــطــاری


___________________________________________________________________________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آستانه اشرفیه ، بمینت شب میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) امداد امام(ره) این شهرستان میزبان افطاری بیش از 250 مددجوی تحت حمایت این نهاد بود.

قنبرنژاد مدیر امداد امام(ره) ضمن تقدیر و سپاس از همت بلند مسئولین و خیرین نیکوکار در برپایی این ضیافت افطاری   ابراز داشت: این اقدام که با نگاه نیک اندیشانه نیکوکاران صورت گرفت ، در راستای تحقق فرمایش رهبری در خصوص دستگیری از امور محرومین و نیازمندان است که خوشبختانه همکاری و تعاملات خوبی با این نهاد صورت گرفته است.


مدیر امداد امام(ره) هزینه صورت گرفته را 27 میلیون 500 هزار ریال عنوان نمود و گفت: در اینضیافت افطاری بیشتر از  خانواده های دارای ایتام و نیازمند شناسایی و دعوت بعمل آمد.

شایان ذکر است یکی از جلوه های ویژه این ضیافت زیبا در شب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) حضور امام جمعه محترم شهرستان جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین دکتر ساجدی - جناب سرهنگ فیضیان فرماندهی محترم سپاه بهمراه جمعی از پرسنل سپاه - جمعی از دفتر نماینده محترم مجلس به نمایندگی از دکتر قربانی - و سایر مدیران و مسئولین شهرستان در جمع بسیار با صفای محرومان تحت حمایت امداد امام(ره) بود و مردم نیازمند حضور گرم مدیران را در جمع خود احساس نموده و گرامی داشتند.درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب