تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
حضور گرم مردمردم خیر شهرستان آستانه اشرفیه در نماز با شکوه عید سعید فطر و کمک به نیازمندان با پرداخت زکات فطریه در پایگاه های کمیته امداد امام خمینی(ره)

_____________________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه مردم سخاوتمند این شهرستان مذهبی ضمن شرکت در نماز باشکوه عید سعید فطر با حضور خود در پایگاههای جمع آوری زکات فطریه و پرداخت فطریه بار دیگر دلگرمی نیازمندان و ایتام بی سرپرست را فراهم نمودند.  مدیر امداد امام(ره) اظهار داشت: برای جمع‌آوری زکات فطره مردم خیر این شهرستان تمهیدات لازم در سراسر شهرستان و حومه انجام شده است.

حسن قنبرنژاد افزود: کمیته امداد همزمان با عید سعید فطر آماده جمع‌آوری زکات فطریه سادات، فطریه عام و کفاره هموطنان دیندار و نیکوکار در مصلی‌های برگزاری نماز عید سعید فطر و همه مساجد و مراکز نیکوکاری خواهد بود.

وی ‌تصریح کرد: زکات فطریه جمع‌آوری شده براساس بانک اطلاعاتی که در کمیته امداد امام خمینی(ره) وجود دارد در اسرع وقت به نیازمندان پرداخت خواهد شد.

مدیر شهرستان یادآور شد: با توجه به اینکه ممکن است برخی فطریه خود را در روزهای بعد پرداخت کنند بنابراین کمیته امداد امام خمینی آمادگی جمع‌آوری زکات فطره در سایر روزها را دارد.

وی در ادامه گفت: تعداد یکهزار و چهار نفر از حامیان خیر  ایتام را تحت حمایتهای مادی و معنوی خویش قرار داده اند.


وی با بیان اینکه با توجه به کمکهای حامیان نیکوکار هزینه های مختلف تحصیلی ، پوشاک ، غذایی و ... ایتام در طول سال تامین می شود یادآور شد: در ماه مبارک رمضان امسال نیز در راستای اجرای طرح حمایت از ایتام تعداد 22 نفر از حامیان از سوی کمیته امداد این شهرستان جذب شده اند.
وی در پایان با اشاره به فعالیتهای کمیته امداد این شهرستان در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امسال همزمان با ماه مبارک رمضان با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، فرماندار محترم ، بخشدار محترم و دلگرمی و همراهی سایر مدیران شهرستان در طرح مفتاح الجنه از چند خانواده یتیم بی سرپرست ، بیمار صعب العلاج ، زنان بی سرپرست و  ... دیدار و موجب دلگرمی این عزیزان فراهم گردید و همچنین برپایی ضیافت افطاری و توزیع 250 سبد کالا شامل انواع مواد غذائی در بین خانواده های نیازمند از دیگر برنامه های این نهاد بوده است.

وی با بیان اینکه تهیه این سبدهای کالا با مشارکت خیرین و نیکوکاران منطقه صورت گرفته یادآور شد: تهیه این سبدهای کالا 92 میلیون ریال هزینه در برداشته است.وی یادآور شد: همچنین در ماه مبارک رمضان سفره افطاری برای 500 نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان برپا شده است.
قنبرنژاد ضمن قدردانی از حمایتهای خیرین و نیکوکاران در جهت حمایت از کودکان یتیم و نیازمندان تحت پوشش این کمیته اظهار داشت: هم اکنون تعداد هفت هزار و 219 خانوار نیازمند تحت پوشش حمایتهای کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آستانه اشرفیه قرار دارند.

شایان ذکراست درحال حاضر حدوداً مبلغ 95 میلیون ریال زکات فطره جمع آوری شده است.


درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب