تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

مردم نیکوکار شهرستان آستانه اشرفیه در سال جاری  مبلغ یک میلیارد و 483 میلیون و 760 هزار ریال بصورت  نقدی و غیرنقدی به ایتام این شهرستان کمک کرده اند.

هم اکنون 215 یتیم  و 183 نفر از فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه هستند .

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ؛ فریدون زراعتی مدیر کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه از کمک های مادی و معنوی مردم شهرستان به ایتام و نیازمندان قدردانی کرد و گفت : مردم نیکوکار شهرستان آستانه اشرفیه امسال یک میلیارد و 483 میلیون و 760 هزار ریال بصورت  نقدی و غیرنقدی به ایتام این شهرستان کمک کرده اند.

وی با بیان اینکه هم اکنون 215 یتیم تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه هستند افزود : 848 نفر از نیکوکاران حمایت این ایتام را به عهده دارند.

 وی تعداد فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه را 183 نفر اعلام کرد و گفت : 122 نفر  از نیکوکاران نیز از این فرزندان که بد سرپرست ، دارای سرپرست بیمار و یا با شرایط عدم تمکن مالی هستند حمایت می کنند.

 مدیر کمیته امداد شهرستان آستانه اشرفیه تصریح کرد : مبلغ 410 میلیون و 432 هزار و 478 ریال به صورت نقدی و غیر نقدی از سوی حامیان به فرزندان محسنین کمک شده است.

 زراعتی با بیان اینکه کمک های خیران امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 27 درصد افزایش داشته است ابراز امیدواری کرد : بتوانیم با مشارکت بیش از پیش نیکوکاران مشکلات بیشتری را از ایتام و فرزندان محسنین حل کنیم تا آنها هم بتوانند از امکانات نسبی برخوردار شوند.

 وی افزود : طرح اکرام ایتام یکی از طرح های ماندگار کمیته امداد امام خمینی (ره) است که در این طرح ، خیران و نیکوکاران با حمایت قرار دادن یک یا چند یتیم و فرزندان طرح محسنین ( بدسرپرست یا دارای سرپرست بیمار و بی بضاعت ) بصورت ماهیانه و یا موردی در طول سال به آنها کمک می کنند .

 

 
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب