تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
کانون رهپویان ولایت افتتاح گردید

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه همزمان با شروع فصل تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد، کانون رهپویان ولایت کمیته امداد آستانه اشرفیه با هدف پر كردن اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت با حضور، مدیر و معاون حمایتی کمیته امداد شهرستان، جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان تحت پوشش آستانه اشرفیه در این شهرستان افتتاح شد.

قنبرنژاد در آیین افتتاحیه طرح تابستانی کانون رهپویان ولایت کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه اولین قدم برای استفاده بهینه از فرصت و اوقات فراغت، داشتن یک برنامه کارآمد و صحیح است اظهار کرد: آموزش صحیح به کار گرفتن فرصت‌ها و برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و میان‌مدت رضایت دانش‌آموزان را در فصل تابستان به همراه دارد. مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه زندگی و سرمایه عمر برای انسان نعمتی بی‌بدیل و فرصتی بی نظیر است اذعان کرد:

از آنجا که دشمنان سعی در اشاعه فرهنگ غربی درجامعه اسلامی دارند، برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری در غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان امری ضروری است.

قنبرنژاد در ادامه با بیان این که زندگی و سرمایه عمر برای انسان نعمتی بی بدیل و فرصتی بی نظیراست گفت: ازآنجا که دشمنان سعی در اشاعه فرهنگ غربی درجامعه اسلامی دارند، برنامه‌ ریزی و سیاست گذاری در غنی ‌سازی اوقات فراغت جوانان امری ضروری است و اولین قدم برای استفاده بهینه از فرصت و اوقات فراغت دانش آموزان را داشتن یک برنامه کارآمد و درست دانست که از یك سو به دست اندرکاران امر، شیوه صحیح به كار گرفتن فرصت‏ها و از سوی دیگر با نیل به هدف ها‏ی كوتاه‏ مدت و میان‏ مدت و در نهایت به رضایت خاطر دانش آموزان می انجامد.


شایان ذکر است در پایان برنامه به 15 نفر از دانش آموزانی که در سال 93 در این کانون فعالیت داشته و در مسابقات مختلف حائز امتیاز برتر شده بودند هدایایی برسم یادبود تقدیم گردید.


گفتنی است در کانون رهپویان ولایت امداد امام(ره) آستانه‌اشرفیه سال 93 تعداد ۱۵۰ نفر دانش‌آموز دختر از مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در رشته‌های قرآن، احکام و اخلاق، ورزش، گلیم‌بافی، مرصع‌کاری، کاردستی، نقاشی، مهارت‌های زندگی و مشاوره‌ای ثبت نام مشغول بودند.


درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب