تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

هم نشینی ، همدلی و هم زبانی مسئولین با نیازمندان بر سفره های ضیافت افطاری

 دکتر محمد حسین قربانی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی بهمراه هیئت همراه و جمعی از اصحاب رسانه و آقای حسین اسماعیلیان فرماندار محترم شهرستان در ضیافت افطاری که با همت خیرین و هماهنگی مدیران شهرستان توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه برپا گردیده بود شرکت نمود و  پس از صرف افطار مسئولین فوق الذکر با حضور گرم خود در جمع این خانواده های بزرگوار نیازمند حضور یافته ، آنان را  ولی نعمتان این کشور برشمرده و جمع حاضر را مورد تفقد قرار دادند .


به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه نماینده محترم مجلس این شهرستان ضمن تقدیر از خدمات ارزنده این نهاد انقلابی در حاشیه برپایی این سفره افطاری گفت :


احیاء ارزشهای دینی و همنشینی و مصاحبت با فقراء خصوصا در ماه مبارک رمضان از برکات انقلاب و یکی از کارهای ظریف این نهاد انقلابی است .


حسین اسماعیلیان فرماندار محترم شهرستان نیز با اشاره به سخنی از پیامبر اکرم (ص) که می‌فرماید بهترین سفره‌ها، سفره‌هایی است که ایتام و نیازمندان بر سرِ آن بنشینند، ابراز کرد: یکی از اهداف برگزاری این برنامه، احیای سنت‌های حسنه دین اسلام بوده که همواره بر اطعام و اکرام نیازمندان سفارش شده است.

مدیر شهرستان در حاشیه تدارک برگزاری ضیافت افطار برای ایتام و محرومان این شهرستان اظهار داشت: کمیته امداد به‌عنوان متولی رسیدگی به امور مستمندان و نیازمندان تنها در صورتی موفق است که مردم و نهادهای مردمی وارد صحنه شده و این نهاد را یاری کنند.


مدیر شهرستان با بیان اینكه تكریم فقرا و نیازمندان زمینه های لازم را برای آشنایی هرچه بیشتر خیرین با نیازهای اساسی خانواده های مستمند و ایتام را میسر میسازد اذعان داشت: در اینگونه برنامه ها ضمن ابراز همدردی، همدلی و دلجویی از خانواده های محروم، خیرین برای رفع مشكلات آنان نیز تلاش می نمایند.

حسن قنبرنژاد هدف از برگزاری این مراسم ها را استفاده از سیره مولای متقیان در همنشینی با فقرا و اطعام نیازمندان می باشد.

گفتنی است که دومین مرحله افطاری با حضور بیش از 700 نفر از مددجویان و شرکت جمعی از

مدیران شهرستان آستانه اشرفیه در تالار  پذیرایی نور شهرستان  و همچنین بخش بندر کیاشهر

در بقعه آقا سید ابو جعفر(ع) برپا گردید.

شایان ذکر است : در كنار سفره های افطاری، سبد غذایی شامل برنج، روغن ، و .... میان خانواده های تحت حمایت توزیع گردید.

 


درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب