تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

بیش از 300 نفر از خانواده عزتمند امداد امداد امام(ره)

شهرستان آستانه اشرفیه از خدمات مشاوره ای فردی و

گروهی بهره مند گشتند

_____________________________________________

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه بیش از 300 نفر از مددجویان تحت حمایت این شهرستان از خدمات مشاوره ای بهرمند شدند.

مدیر شهرستان گفت: به جهت اهمیت و نقش مشاوره در زندگی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد 324 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آستانه اشرفیه از خدمات مشاوره ای در زمینه های مشاوره فردی و گروهی بهره مند شده اند.

حسن قنبر نژاد در ادامه افزود: به جهت تحکیم و ثبات بنیان خانواده های تحت حمایت که یکی از اهداف مهم این نهاد است و در راستای ارائه خدمات مشاوره ای فردی و گروهی به مددجویان، طی انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و یکی از مراکز مشاوره آستانه اشرفیه بعضی از موارد حاد برای دریافت خدمات تخصصی به این مرکز ارجاع داده می شوند.

وی با بیان اینکه این مشاوره ها در بخشهای: مشاوره تحصیلی، شغلی، ازدواج، تربیت فرزند، مسائل خانوادگی، رفتاری، ازدواج مجدد و ... صورت گرفته است تصریح کرد:


در راستای اجرای طرح جامع نظام آموزش خانواده دوره های آموزشی از قبیل حفظ امنیت زنان و دختران در جامعه، استحكام پیوند خانوادگی، ایجاد ارزش و اعتبار برای بانوان، راههای نزدیك تر شدن به خدا، ایجاد تمركز حواس جهت پیشبرد علمی، راههای پیشگیری از بیماریهای جسمی و آسیبهای روحی روانی و مبارزه با تهاجم فرهنگی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آستانه اشرفیه برگزار شده است.

شایان ذکر است در این دوره از مشاوره 10 نفر از افراد به کلینیک تخصصی مشاوره ارجاع داده شده اند.
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب