تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

          برپایی کارگاه آموزش کارگروه ناظران خودکفایی

بمنظور ارتقاء سطح کیفی عملکرد ناظرین خودکفایی کمیته امداد و استفاده از نقد و نظر کارشناسانه این عزیزان ، کارگروه تخصصی ناظرین اشتغال با حضور کارشناسان اشتغال و خودکفایی دفتر استان و همچنین سایر ناظرین این شهرستان و برخی از شهرستانهای استان در سالن نمازخانه کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آستانه اشرفیه  در حاشیه  این جلسه مدیر شهرستان  ضمن با اهمیت دانستن نقش ناظرین خودکفایی در اجرای طرح های اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ، ابراز داشت : ناظرین خودکفایی در توسعه و پایداری طرح های اشتغال و همچنین توانمندسازی خانواده های مددجویان نقش بسزایی دارند.


یکی از کارشناسان اشتغال کمیته امداد استان نیز در این جلسه به اهمیت فعالیت ناظرین خودکفایی پرداخت و گفت : ناظرین از ارکان اصلی حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هستند که می توانند در اجرایی نمودن طرح های اشتغال مددجویان با استفاده از علوم و تجربیات خود ، مجریان طرحهای اشتغال را به مرز خودکفایی و توانمندسازی که هدف اصلی امداد می باشد برسانند.


دکتر درخشان در ادامه افزود : آنچه مورد انتظار است پایداری و ارتقاء طرحهای خودکفایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد می باشد، که امیدواریم با آموزش های لازم به مجریان طرح ها و رفع موانع موجود به این مهم دست یابیم.  

گفتنی است : کارگروه های تخصصی ناظرین خودکفایی کمیته امداد استان گیلان براساس برنامه ریزی و زمانبندی اعلام شده در 5 گروه در سطح استان ، بصورت منطقه ای در شهرستان ها برگزار می گردد. 
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب