تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
 امدادگران کمیته امداد امام(ره) آستانه

 اشرفیه با امام جمعه محترم شهرستان

 دیدار نمودند
__________________________________
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه مدیر بهمراه جمعی از پرسنل امداد امام(ره) این شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین دکتر ساجدی دیدار نمودند.

در این دیدار که در بیت امام جمعه محترم شهرستان صورت گرفت ، ابتدا قنبرنژاد مدیر شهرستان پس از معرفی جمعی از پرسنل که او را در این دیدار همراهی می کردند با یاد آوری خدمات ارزنده مرحوم حضرت آیت الله امینیان امام جمعه فقید ، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر ساجدی بعنوان امام جمعه شهرستان تبریک گفته و آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان نمودند.در این دیدار قنبرنژاد مدیر کمیته امداد آستانه اشرفیه  ضمن ارائه گزارشی از اهداف و مجموعه فعالیتهای این نهاد در سالجاری ، از ایشان خواست با توصیه ، رهنمود و ارائه طریق در جهت خدمت رسانی بیشتر به محرومین ، امدادگران را راهنمایی فرمایند.  
در ادامه نیز حجت الاسلام و المسلمین دکتر ساجدی امام جمعه محترم شهرستان ، ضمن خوش آمدگویی و قدردانی از خدمات این نهاد مقدس عنوان نمودند: کمیته امداد پناهگاه مستمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه است و تا به امروز توانسته در بخش های مختلف خدمت رسانی به نیازمندان نقش آفرینی ارزنده ای داشته باشد.
 

وی با بهره گیری از آیات و روایات در خصوص مدد وکمک رسانی به اقشار محروم و آسیب پذیر جامعه تصریح کرد: کمک و مددرسانی از سیره و روش اهل بیت (ع) بوده و خدای متعال در قرآن کریم بارها انسان را به انفاق سفارش کرده است.

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه مهم‌ترین مزیت شهرستان آستانه‌اشرفیه نیروهای انسانی اصیل متدین، متعهد و انقلابی است اظهار کرد :


امیدواریم بتوانیم محمل وحدت، اجتماع، هماهنگی و هم‌افزایی نیروهای انسانی درخشان در شهرستان آستانه‌اشرفیه بوده و در این راه به مقوله فرهنگی نیز باید توجه بیشتری نمود.

در ادامه امام جمعه محترم آمادگی خود را برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهرستان اعلام نموده و بیان نمودند :


امیدوارم با کمک تمامی فعالین فرهنگی شهرستان از جمله بخش فرهنگی امداد امام(ره) که با قشر بزرگی از خانواده های نیازمند جامعه روبرو است ، این مهم را بسیار بهتر از گذشته انجام دهیم

امام جمعه آستانه اشرفیه در پایان ضمن قدردانی از مجموعه امدادگران کمیته امداد به جهت تلاش در رفع مشکلات محرومان افزود:

دستگیری از نیازمندان به آنها فرصت زندگی بهتر را می دهد و مددرسانی به اقشار ضعیف موجب ارتقاء عزت نفس و توانمندی آنها در زندگی می شود.

 

درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب