تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

افتتاح 10واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه


_________________________________________________________

به مناسبت هفته دولت طی مراسمی با حضور فرماندار ، بخشدار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  و جمعی از مدیران شهرستان،  10 واحد مسکونی در اختیار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان قرار گرفت .
                  

از مجموع 10 واحد فوق  یک واحد آن در روستای کیسم جویکل این شهرستان بصورت نمادین افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه مدیر امداد امام(ره) این شهرستان در مراسم بهره‌برداری از این واحد مسکونی مددجویی اظهار کرد:

           

این واحدهای مسکونی در روستاهای کینچاه، کشل، سیاهکوچه، کیسم جویکل، استخر بیجار و کتشصت آبادان این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

حسن قنبرنژاد بابیان اینکه برای احداث هر یک از واحدهای مسکونی بطور متوسط 190 میلیون ریال هزینه شده است ، افزود:


               

 هزینه احداث این واحدهای مسکونی از محل آورده مددجویان، مساعدت مالی کمیته امداد و تسهیلات وام مقاوم سازی تأمین شده و مساحت  هر یک از این واحدهای مسکونی  ۴۱ مترمربع می باشد.

                 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آستانه‌اشرفیه همچنین با اشاره به اینکه هم‌اکنون احداث چندین واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش این کمیته در حال انجام است، اظهار داشت: برای احداث این واحدهای مسکونی مددجویی نیازمند  همدلی بیشتر ادارات و کمک خیرین هستیم.

قنبرنژاد بابیان اینکه در زمان حاضر شش هزار و ۵۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان قرار دارند، خاطرنشان کرد: از هفته دولت سال گذشته تا هفته دولت امسال تعداد ۵۲ واحد مسکونی مددجوئی با هزینه ایی حدود 10 میلیارد ریال در شهرستان آستانه‌اشرفیه به افتتاح رسیده است.

             

فرماندار شهرستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد یکساله این نهاد  از هفته دولت سال 93 تا هفته دولت سالجاری افزود : امروزه مسئله مسکن یکی از دغدغه‌های مهم مردم است و الحمدالله امداد امام(ره) این شهرستان در این خصوص کارنامه خوبی ارائه داده است.

اسماعیلیان با یادآوری این مطلب که ادارات دولتی شهرستان آمادگی کامل برای همکاری با این نهاد مقدس را برای خدمت بیشتر به مردم را دارم گفت: کمک و خدمت صادقانه به مردم آسایش روانی بیشتر و بهتری را برای جامعه رقم خواهد زد.

فرماندار در ادامه افزود:کمیته امداد پناهگاه مستمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه است و تا به امروز توانسته در بخش های مختلف خدمت رسانی به نیازمندان خصوصا در خصوص احداث مسکن  و اشتغال نقش آفرینی ارزنده ای داشته باشد.

                   

 
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب