تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی(ره)

 بندر کیاشهر در هفته دولت به بهره برداری

رسید

                   ____________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه در هفته دولت ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی(ره) بندر کیاشهر با حضور نماینده مجلس ،  فرماندار ، بخشدار مرکزی ، بخشدار بندر کیاشهر و جمع کثیری از مدیران شهرستان آستانه اشرفیه و بخش بندر کیاشهر افتتاح گردید.


            

حسن قنبرنژاد  در جمع حاضر ضمن تقدیر از زحمات کلیه دست اندرکاران این پروژه اداری علی الخصوص همت والای نماینده محترم مجلس جناب آقای دکتر قربانی اظهار داشت : این ساختمان در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و با زیربنای ۱۶۵ متر با صرف اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

             

معاون تأمین مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان نیز در این مراسم گفت: در هفته دولت امسال ۳۱۷ واحد مسکونی مددجویی به بهره‌برداری رسید و به نیازمندان گیلانی تحویل داده شد.

وی همچنین به مساعدت ۱۷ میلیارد و ۳۱۵ میلیون ریالی بابت ۴۰۴ مورد احداث، تکمیل و خرید مسکن شهری و مسکن مهر در گیلان خبر داد و افزود: توسط کمیته امداد استان با صرف اعتبار ۱۶ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال به ۷۵۲ خانوار برای تکمیل طرح بهسازی مسکن روستایی کمک شده است

                    

عباس فلاحتی در مراسم بهره‌برداری از ساختمان جدید اداری کمیته امداد امام خمینی (ره) کیاشهر با اعلام این خبر گفت: برای افتتاح این تعداد واحد مسکن مددجویی ۹۳ میلیارد و ۹۳۸ میلیون ریال هزینه شده است

.           

دکتر قربانی نیز در این مراسم با اشاره به متن حکم مقام معظم رهبری به مهندس فتاح رئیس کمیته امداد و هیات امناء کشور گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکم مزبور اگر چه اتکای اصلی کمیته امداد را بر کمکهای مردمی دانسته اند ولی کمک و همراهی و حمایت قوای سه گانه را نیز برای تحقق منویاتشان مورد مطالبه قرار داده اند.

مردم از هر فکر و اندیشه ای باید در زمینه امداد رسانی به نیازمندان از یکدیگر سبقت بگیرند، هر فردی که به فکر رفع مشکل از جامعه باشد، نزد خداوند بزرگ مأجور است.


           

مهندس خوشحال بخشدار بندر کیاشهر نیز در این مراسم یکی از ویژگیهای بارز امدادگران این نهاد مقدس را مردم مداری دانست و افزود: همه امدادگران تلاش می کنند تا با در نظر گرفتن رضای الهی رضایت مردم و بویژه محرومان را جلب کنند و در کمترین زمان ممکن در صدد حل مشکلات آنان بر آیند.

    

درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب