تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
معرفی کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه

 اشرفیه بعنوان یکی از ادارات نمونه شهرستان
_______________________________________
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آستانه اشرفیه در سومین روز از هفته دولت از مدیران و کارمندان نمونه در سالن شهید خوش سیرت این شهرستان در جمع کثیری از مدیران ادارات ، کارمندان ادارات ، اصناف ، بازاریان و همچنین دهیاران و شوراهای شهر و روستا با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی برسم یادبود از سوی فرماندار محترم تجلیل گردید.


در این مراسم حسن قنبرنژاد مدیر امداد امام (ره) این شهرستان بعنوان یکی از مدیران نمونه به نمایندگی از سایر مدیران به ایراد سخن پرداخته و ضمن پاسداشت این روز بزرگ ،  شهیدان رجایی و باهنر را دو همسنگر علم و جهاد نامیدند که این دو شهید بزرگوار دوشادوش یکدیگر کمر به خدمت کشور عزیزمان بسته بودند.
حسین اسماعیلیان فرماندار شهرستان نیز در مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: دشمن با شهادت شهیدان رجائی و باهنر در تدارک ضایعه‌ای دردناک برای ملت ایران بود که ملت ما در این دوران از هر آسیبی یک فرصت در جهت توسعه و پیشرفت کشور ساخت و امروز شاهد هستیم که پس از گذشت سال‌ها از شهادت شهیدان رجایی باهنر بارها روزهای گرامیداشت هفته دولت برگزارشده است

وی با اشاره به اینکه برای دومین بار پیاپی شهرستان آستانه‌اشرفیه در سایه همدلی شورای امنیتی شهرستان، آستانه‌اشرفیه مقام نخست استان را در حوزه امنیتی کسب کرد افزود: هرگونه پیشرفتی در خدمتگزاری به مردم تنها با هم‌افزایی و همراهی تمامی مسئولان شهرستان در تمامی سطوح و حمایت‌های مردم حاصل‌شده است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت سال جاری گفت: تعداد ۷۳ پروژه بااعتبار حدود ۳۸۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که در مقایسه با سال گذشته افزایش بسیار خوبی داشته است.

اسماعیلیان در ادامه با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات تمامی مدیران و کارمندان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان اظهار داشت: وجود نیروهای کارآمد و توانمند یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه هر منطقه است که خوشبختانه این شهرستان از وجود چنین نیروهایی بهره‌مند‌است.

مقام عالی اجرایی شهرستان بابیان اینکه هدف از خدمت تنها رضایتمندی مردم است نه صنف یا گروه خاص سیاسی اظهار کرد: همه ما باید بر راستای شاخصه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست‌های ابلاغی دولت پیش رویم. 

معاون فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز در این مراسم با اشاره به برگزاری نخستین نشست شورای اداری در کنار مزار شهدای آستانه‌اشرفیه برای اولین بار در گیلان گفت: همه باید بکوشیم تا فعالیت‌ها و کارهای دولت در این هفته هرچه بیشتر به مردم انعکاس داده شود تا شرمنده خون شهدا نشویم

رضا کحالی بابیان اینکه در سال گذشته تعداد ۵۸ پروژه بااعتبار ۹۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در این شهرستان به بهره‌برداری رسیده است اظهار کرد: در سال جاری تعداد ۷۳ پروژه بااعتبار حدود ۳۸۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که در مقایسه با سال گذشته افزایش بسیار خوبی داشته است.

وی افزایش پروژه‌های افتتاحی نسبت به سال گذشته را نشانه همکاری و همراهی تمامی مسئولان در شهرستان دانست و افزود: در سال جاری افزایش چشمگیر پروژه‌ها و طرح‌های مختلف عمرانی خود نشان‌دهنده عزم دولت تدبیر و امید در جهت خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مردم است.
گفتنی است در پایان این مراسم از ۶۴ کارمند و ۱۶ مدیر نمونه دستگاه‌های اجرائی شهرستان آستانه‌اشرفیه تجلیل شد. شایان ذکر است برادر مرتضی گرامی کارشناس مسئول حمایتی امداد امام(ره) این شهرستان بعنوان کارمند نمونه انتخاب و از زحمات و تلاشهای وی تقدیر گردید.


درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب