تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

جشن اختتامیه کانون رهپویان ولایت
____________________________ 
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه در روزهای پایانی فصل تابستان، کانون رهپویان ولایت امداد امام(ره) با برگزاری جشن اختتامیه در نماز خانه امداد امام(ره) این شهرستان با حضور ، مدیر و کارکنان این نهاد و همچنین جمعی از فرهنگیان ، مربیان کانون و دانش آموزان عضو کانون بهمراه والدین آنان به  کار خود پایان داد.

در آیین جشن اختتامیه این کانون قنبرنژاد مدیر کمیته امداد آستانه اشرفیه با بیان اینکه این نهاد الهی در راستای توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تقویت رشد ایمانی و اعتقادی خانواده های تحت حمایت تلاش می کند گفت : یکی از برنامه های محوری فرهنگی کمیته امداد در راستای خدمت رسانی به مددجویان تحت حمایت، غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان است ، در همین زمینه کانون های جوانان پیرو ولایت کمیته امداد در ایام فراغت دانش آموزان برنامه های مختلفی را اجرا و ارائه داد .

 وی هدف از راه اندازی کانون جوانان پیرو ولایت را ارتقاء سطح اعتقادی جوانان و نوجوانان و آشنایی با منابع و مفاهیم قرآنی و اهل بیت(ع) حول محور ولایت عنوان کرد .

وی نوجوانان و جوانان را آینده سازان جامعه دانست و تاکید کرد ، باید بستر لازم برای افزایش سطح مهارت آنان فراهم شود و کمیته امداد با برگزاری کلاسهای آموزشی در اوقات فراغت دانش آموزان گامهای مؤثری را در این خصوص برداشته است.


مدیر شهرستان در باره اهمیت انجام فرائض دینی خصوصاً نماز  علی الخصوص در دوران نوجوانی و جوانی با الهام از آیه ای از کلام الله مجید سوره انعام آیه 92 (کسانى که به روز رستاخیز و حساب پاداش اعمال ایمان دارند به این کتاب ایمان خواهند آورد و مراقب نمازهاى خود خواهند بود )

خطاب به نوجوانان و جوانان عضوکانون شرکت کننده در این جشن گفت:


درباره اهمیت و ارزش نماز مطالعه کنید ، تا شناخت شما در مورد نماز بیشتر شود و وقتى بدانیم نماز    به معناى ارتباط و سخن گفتن مستقیم با خداوند بزرگ است و این بالاترین توفیقى است که یک انسان مى‌تواند از آن برخوردار باشد، و سعى ‌کنیم همواره خود را آماده سازیم .

در این جشن باشکوه هنرجویان گروه سرود ، تئاتر ، موسیقی این کانون برنامه های زیبایی را در بین حضار شرکت کننده انجام دادند.

در ادامه به 15 نفر از نفرات برتر که در مسابقات مختلف کانون شرکت نموده و حائز مقامات برتر شده بودند جوایزی برسم یادبود اهداء گردید.

گفتنی است در این کانون 150 نفر دانش آموز دختر از مقاطع تحصیلی دبستان ، راهنمایی و دبیرستان عضو بودند.

 


درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب