تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

در آغاز سال تحصیلی 178 نفر دانش آموزان و دانشجویان  تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه از مشاوره تحصیلی این نهاد بهره مند شدند .

______________________________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه در نیمه نخست سالجاری  349 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان از خدمات مشاوره ای این نهاد   بهره مند شدند.

مدیر شهرستان در این زمینه گفت: به جهت تحکیم و ثبات بنیان خانواده های تحت حمایت که یکی از اهداف مهم این نهاد است و در راستای ارائه خدمات مشاوره ای فردی و گروهی به مددجویان،  این تعداد از افراد در زمینه  مشاوره تحصیلی، شغلی، ازدواج، تربیت فرزند، مسائل خانوادگی، رفتاری، ازدواج مجدد مشاوره گشته و  بجز بهره مندی از خدمات مشاوره ای این نهاد در بعضی از موارد حاد برای دریافت خدمات مشاوره ای تخصصی به سایرکلینیک و مراکز مشاوره ای دیگر ارجاع داده شده اند.

حسن قنبر نژاد تصریح کرد :

طی مدت نیمه نخست سالجاری از مجموع مشاوره های صورت گرفته تعداد   178 مورد مشاوره تحصیلی و ایجاد انگیزه تحصیلی و روشهای یادگیری و مطالعه ، 26 مورد ازدواج ،30 مورد شغلی ، 27 مورد تربیت فرزند و  88 مورد مشاوره خانواده بوده است.

وی یادآور شد: در راستای اجرای طرح جامع نظام آموزش خانواده دوره های آموزشی از قبیل حفظ امنیت زنان و دختران در جامعه، استحكام پیوند خانوادگی، ایجاد ارزش و اعتبار برای بانوان، راههای نزدیك تر شدن به خدا، ایجاد تمركز حواس جهت پیشبرد علمی، راههای پیشگیری از بیماریهای جسمی و آسیبهای روحی روانی و مبارزه با تهاجم فرهنگی و پیشگیری از مواد مخدر  برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد آستانه اشرفیه برگزار شده است.
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب