تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
بازدید نماینده محترم مجلس از طرحهای اشتغالبه گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه، دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی از برخی از طرحهای اشتغال این شهرستان بازدید نمودند.

حسن قنبرنژاد مدیر شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاشهای مدیران شهرستان علی الخصوص امام جمعه محترم ، نماینده محترم مردم در مجلس ، فرماندار محترم و ... به دکتر قربانی گفت :

این شهرستان از اول سالجاری تا کنون مبلغ 2 میلیارد و  805  میلیون ریال برای متقاضیان اشتغال در زمینه اجرای طرحهای مختلف اشتغال پرداخت نموده است.
نماینده محترم مجلس نیز با اظهار خرسندی از خدمات این نهاد در حاشیه بازدید از طرحهای اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) نقطه امید محرومان است؛ وقتی نام کمیته امداد می آید خانواده های محروم و نیازمند احساس آرامش و آسایش می کنند.
وی افزود:


 زمانی که نیازمندان و محرومان از همه جا ناامید می شوند، امیدشان به کمیته امداد است که به آنها یاری رساند؛ و بر همه ما واضح است که کمیته امداد چه خدمات مؤثری به محرومان ارائه می دهد.
نماینده مردم شهرستان آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با بیان حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت: هر کس رابطه خود را با خداوند اصلاح کند خداوند رابطه او را با بندگان اصلاح می کند.
وی خاطر نشان کرد: اگر خداوند از ما راضی باشد، انسان ها نیز از ما راضی خواهند بود.


  دکتر قربانی با اذعان به اینکه از مهمترین برکات انقلاب اسلامی تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده است؛ گفت: شعار انقلاب اسلامی برگرفته از حکومت علوی، نبوی، نهضت حسینی، سخنان ائمه اطهار، سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است که همانا آن، رسیدگی به مستمندان و برقراری عدل و عدالت است.


مدیر شهرستان گفت : آنچه مورد انتظار است پایداری و ارتقاء طرحهای خودکفایی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد می باشد، که امیدواریم با آموزش های لازم به مجریان طرح ها و رفع موانع موجود به این مهم دست یابیم.

کمیته امداد آستانه اشرفیه هم اکنون 521 دانش آموز و 123 دانشجو را تحت  حمایت دارد


درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب