تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
اجرای طرح احسان حسینی در هیئات عزاداری سیدالشهداء با همکاری خیرین
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه امداد امام(ره) این شهرستان با همکاری خیرین بزرگوار با اجرای طرح احسان حسینی در هیئات مذهبی نیازمندان تحت حمایت در این ماه و همچنین ماه صفر اطعام می گردند.
مدیر شهرستان با اذعان به اینکه این طرح به منظور ساماندهی نذرهای مردمی در ماه های محرم و صفر با مشارکت هیات امنای مسجدها، تکیه ها، مسئولان هیات های مذهبی و مردم اجرا می شود ، گفت:
 در این طرح نذرهای مردم با هماهنگی واقفان و مراکز نیکوکاری در طول این ماه برای جلوگیری از اسراف ساماندهی می شود.
قنبرنژاد در ادامه گفت: آن دسته ازافرادی که نذری دارند و امکاناتش را ندارند کمیته امداد با دریافت نذرها به نیابت از آنان به دست نیازمندان می رساند.

مدیر امداد امام(ره) افزود: پارسال با استقبال مردم در قالب طرح احسان حسینی بیش از 106 میلیون ریال نذری به صورت نقدی و غیر نقدی جمع آوری و به نیازمندان تقدیم شد.
وی در باره طرح فلاح نیز بیان کرد: هدف از اجرای این طرح توانمند سازی فکری و فرهنگی خانواده های مددجوست که با تشکیل حلقه های چند نفره در منزل آنان و دعوت از مبلغان دینی انجام می شود و در ماه محرم این طرح عطر و بوی حسینی دارد و دراین طرح مسائلی چون سیره عملی امام حسین(ع)، تقویت نگرش دینی و اعتقادی خانواده ها بحث می شود.
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب