تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
بهره مندی رایگان فرزندان دانش آموز تحت حمایت از کلاسهای آموزشی مؤسسه آموزش قلم چی
____________________________________________________
                                                                            

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه این نهاد در حمایت از دانش آموزان تحت حمایت تفاهم نامه ای را با مؤسسه بنیاد آموزشی قلم چی امضاء نمود.

مدیر شهرستان با ذکر این مطلب گفتند ، امیدواریم که هیچ دانش آموز یا دانشجوی باانگیزه و سخت کوشی به دلیل محدویت‌های مالی از درس خواندن و تحصیل باز نماند .

 وی عنوان نمود :

 به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه اسلامی و تلاش در جهت کاهش نابرابری های اجتماعی ، کاهش فقر و محرومیت خصوصا فقر فرهنگی و همچنین تعمیق و ارتقاء زمینه های همکاری مشترک این تفاهم نامه فی مابین بنیاد علمی آموزشی قلم چی و کمیته امداد امام خمینی(ره) منعقد گردید.وی تصریح کرد :

 این تفاهم نامه در خصوص مشارکت در زمینه فعالیت های فرهنگی ، آموزشی و بهره گیری متقابل از ظرفیت های موجود با توجه به اهداف ، تعهدات و در حد امکانات طرفین برای دانش آموزان مورد حمایت کمیته امداد منعقد شده است.این مسئول با اشاره به جزئیات تفاهم نامه گفت : ارائه خدمات به دانش آموزان مورد حمایت کمیته امداد با استفاده از امکانات بنیاد علمی آموزشی قلم چی و کمیته امداد و ارتباط هدفمند به منظور عملیاتی شدن موضوعات مرتبط با امور برنامه ریزی تحصیلی این عزیزان از جمله اهداف مندرج در این تفاهم نامه می باشد.

قنبرنژاد بیان نمود : تمامی آزمون ها در راستای این تفاهم نامه برای دانش آموزان دارای معدل 18 به بالا  صورت رایگان و سایر دانش آموزان تحت حمایت با تخفیفات ویژه توسط آموزشگاه قلم چی برگزار می شود .

مدیر امداد امام (ره) این شهرستان در ادامه با ذکر این مطلب که انشاءا... امداد امام (ره) در آینده به مدد خیرین و سایر مؤسساتی که در این راستا خدمت می دهند  زمینه رشد و ارتقا این قشر از جامعه را فراهم آورد ، گفت:

بیش از بسیاری از دانش‌آموزان قدیمی ، امروزه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و وارد بازار کار گشته و بسیاری از این افراد به کمیته امداد خدمت می کنند و خود حامی ایتام هستند.

 گفتنی است این شهرستان 10187 نفر در قالب 6450 خانوار را تحت حمایت دارد که از این تعداد 441 نفر دانش آموز و 121 نفر دانشجو می باشند.

 
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب