تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
اجرای طرح فلاح در کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه


به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان آستانه اشرفیه به همت امور فرهنگی و آموزش این شهرستان با هدف برقراری ارتباط بین خانواده های تحت پوشش و همچنین آشنایی خانواده های تحت حمایت با مسائل روز جامعه در ابعاد سیاسی ، اجتماعی ، مذهبی و غیره از اول سالجاری تا کنون تعداد 52 برنامه در قالب طرح فلاح اجرا گردید.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به این که، طرح فلاح از جمله برنامه‌های منحصر به ‌فرد حوزه فرهنگی کمیته امداد است، گفت: این طرح با هدف تعمیق باورها و ارتقای رفتارهای دینی و در راستای ارتقای شأن و منزلت اجتماعی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد اجرا می‌شود.

حسن قنبرنژاد اظهار داشت: طرح فلاح یکی از موفق‌ترین طرح‌های کمیته امداد در راستای تعمیق باورهای دینی خانواده‌های زیر پوشش خود بوده است.

 وی برگزاری مراسم‌های مختلف مذهبی در ایام سوگواری ائمه معصوم علیهم‌السلام و نیز جشن‌هایی به مناسبت ایام ولادت این بزرگواران را از جمله برنامه‌های اجرا شده در قالب طرح فلاح یاد کرد و افزود: برگزاری چنین برنامه‌هایی توانسته تا حد بسیاری در ارتقای سطح باورهای دینی افراد موثر باشد.

قنبرنژاد از برپایی 52 برنامه طرح فلاح در این شهرستان خبر داد و افزود: از این مجموعه برنامه های اجرایی طرح فلاح تعداد 161 نفر از زنان سرپرست خانوار 87 نفر زنان مطلقه 141 نفر زوج های زنان جوان 50 نفر اشتغال و خودکفایی - 128 نفر خانواه های ساکن در مناطق ویژه 85 نفر نوجوانان 53 نفر سالمندان بهره مند شدند. 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به تداوم اجرای این طرح برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد(ره) گفت: در این جلسات مبلغان دینی و روحانیون ضمن تبیین احکام دینی و مسائل شرعی، اعتقادی ، مباحثی را در ارتباط با مناسبت‌های مذهبی و مسائل روز اجتماعی بیان می‌کنند.

 

درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب