تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

افتتاح 22 واحد مسکونی کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه در دهه مبارک فجر

به مناسبت دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور امام جمعه محترم ،  فرماندار ، بخشدار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  و جمعی از مدیران شهرستان و اهالی روستای بیربنه پایین ،  22 واحد مسکونی در اختیار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان قرار گرفت .

از مجموع 22 واحد فوق  یک واحد آن در روستای بیربنه پایین محله از توابع این شهرستان بصورت نمادین افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه مدیر امداد امام(ره) این شهرستان در مراسم بهره‌برداری از این واحد مسکونی مددجویی اظهار کرد:

این واحدهای مسکونی در روستاهای تهام ، کیسم ، کاچاء ، کماچال ، چورکوچان ، کلده ، درگاه ، کلید سر ، لسکوکلایه ، تجن گوکه این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

حسن قنبرنژاد بابیان اینکه برای احداث هر یک از واحدهای مسکونی بطور متوسط 190 میلیون ریال هزینه شده است ، افزود:

هزینه احداث این واحدهای مسکونی از محل آورده مددجویان، مساعدت مالی کمیته امداد و تسهیلات وام مقاوم سازی تأمین شده است.

وی در ادامه خانه‌دار شدن مددجویان تحت پوشش را یکی از دغدغه‌های مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان کرد و یادآور شد: هر یک از این واحدهای مسکونی با زیربنای ۴۱ مترمربع احداث‌شده‌اند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آستانه‌اشرفیه همچنین با اشاره به اینکه هم‌اکنون احداث چندین واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش این کمیته در حال انجام است، اظهار داشت: برای احداث این واحدهای مسکونی مددجویی نیازمند  همدلی بیشتر ادارات و کمک خیرین هستیم.

قنبرنژاد بابیان اینکه در زمان حاضر شش هزار و450خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان قرار دارند، خاطرنشان کرد: از دهه فجر سال گذشته تا دهه فجر امسال تعداد 34 واحد مسکونی مددجوئی با هزینه ای حدود 5 میلیارد ریال در شهرستان آستانه‌اشرفیه به افتتاح رسیده است.

امام جمعه محترم  شهرستان نیز در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد یکساله این نهاد  از دهه فجر  سال 93 تا دهه فجر سالجاری افزود : امروزه مسئله مسکن یکی از دغدغه‌های مهم مردم است و الحمدالله امداد امام(ره) این شهرستان در این خصوص کارنامه خوبی ارائه داده است.

 دکتر ساجدی امر اشتغال را یکی از مهمترین موضوعات روز جامعه دانسته و در ادامه فرمود:

کمیته امداد در این راستا گامهای مؤثری برداشته و انشالله شاهد روزی باشیم که هیچ فردی در جامعه بیکار نباشد و همه آحاد جامعه از حداقل معیشت برخوردار باشند.

امام جمعه محترم در ادامه افزود:کمیته امداد پناهگاه مستمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه است و تا به امروز توانسته در بخش های مختلف خدمت رسانی به نیازمندان خصوصا در خصوص احداث مسکن  و اشتغال نقش آفرینی ارزنده ای داشته باشد.

 
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب