تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
توزیع 14000 پاکت نیکوکاری در مدارس شهرستانبه گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه جهت برپایی هر چه باشکوه تر جشن نیکوکاری جلسه ای با حضور مدیر ، قائم مقام ، مسئول زکات ، معاون مشارکتهای مردمی ، معاون مالی اداری ،  کارشناسان حمایت خانواده ، اشتغال و درمان در اتاق مدیریت شهرستان تشکیل گردید.

حسن قنبرنژاد با بیان اینکه در سالی که گذشت خیرین و مردم ولایتی شهرستان و بخش بندر کیاشهر با پرداخت بیش از 250 میلیون ریال بصورت نقدی و غیر نقدی در این جشن شرکت نمودند گفت: امسال با یاری خداوند متعال و همت مردم سخاوتمند این شهرستان و بخش بندر کیاشهر این جشن در روزهای چهارشنبه ، پنجشنبه و جمعه تاریخهای 12 ، 13 و 14 اسفند با شعار همدلی و همزبانی برپا می گردد. وی تعداد پاکتهای مهربانی و نیکوکاری توزیع شده در بین دانش آموزان این شهرستان و بخش بندر کیاشهر را 14000 عدد بر شمرد و اظهار داشت:


تعداد 8 پایگاه ثابت و 2 پایگاه سیار در این جشن بزرگ آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم عزیز می باشند.

وی در ادامه یاد آور شد:

انشاءالله بتوان با سرمایه احسان و نیکوکاری، در این روزهای پایانی سال، دلی به دست آورد و با دوستی و مهرورزی، بوستان وجود را زینت داد و نهال عشق و خوبی را بار دیگر آبیاری نمود.

گفتنی است مرکز نیکوکاری حضرت سید جلال (ع) نیز در این ایام آماده دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی جهت یاری محرومان می باشد.درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب