تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک

زنگ نیکوکاری در مدارس آستانه اشرفیه نواخته شد


به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه همزمان با سراسر کشور زنگ نیکوکاری در مدارس این شهرستان نواخته و این آیین در یکی از مدارس بصورت نمادین با حضور بخشدار ، جمعی از مدیران ادارات ، خیرین ، فرهنگیان و جمع کثیری از دانش آموزان اجراء گردید.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه، مهمترین هدف اجرای طرح نیکوکاری در سطح مدارس را رفع نیازمندی محرومان و ایجاد حس همبستگی و همدلی در بین دانش آموزان برشمرد و گفت : مردم شهرستان آستانه اشرفیه همواره در کمک به نیازمندان پیشقدم بوده اند و امسال نیز قطعا حضور باشکوهی در این جشن خواهند داشت.


وی شعار جشن نیکوکاری سالجاری را  بهار همدلی، شکوه مهربانی عنوان کرد و افزود: تمام مدارس آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر با همکاری این نهاد برای برپایی جشن نیکوکاری آماده شده است.

مدیرکمیته امدادامام خمینی(ره) آستانه اشرفیه نیز در ادامه  اذعان نمود: قدم برداشتن در جهت رضای خدا وتسکین آلام بشری درنزد خداوند اجر و پاداش اخروی دارد

حجت الاسلام والمسلمین غیاثی از روحانیون محترم شهرستان در این مراسم ، احسان و نیکوکاری را مصداقی از اخلاق نیکو دانست و جشن نیکوکاری را جشنی برای نوع دوستی عنوان نمود و در ادامه افزود:
ما در این روز به دعوت الهی که انسان ها را برای کمک و نوع دوستی فرا خوانده لبیک گفتیم تا نیازمندان و همنوعان خود را در شادی هایمان شریک کنیم.
کمیته امداد امام (ره) که به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره) در 14 اسفند تاسیس شد تاکنون خدمات ارزنده ای به نیازمندان جامعه ارایه کرده است.


وی با اشاره به ضرورت احسان و نیکی در جامعه خاطر نشان کرد : از دیدگاه اسلام ، احسان در جامعه به دلیل این که زمینه های نابودی جامعه را از بین می‏برد و بستری مناسب برای حیات جامعه فراهم می کند ، از اهمیت ویژه‏ ای برخوردار است

وی به مشارکت آموزش و پرورش ، بسیج و صدا وسیما در برگزاری جشن احسان و نیکوکاری اشاره کرد و گفت:


مومنان واقعی کسانی هستند در جهت کسب رضایت خداوند متعال و با ایمان کامل و یقین به نتیجه اعمال نیک در این صحنه ها حضوری فعال داشته و خود را به صفت محسنین آراسته اند .

لازم به ذکراست که زنگ جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور به صورت نمادین و با حضور دانش آموزان ،مسئولان و جمعی ازمردم آستانه اشرفیه در دبستان شهدای معلم این شهرستان نواخته  شد و در پایان جشن مسئولان و دانش آموزان با اهداء هدایای نقدی و غیرنقدی شادیهایشان را با دانش آموزان نیازمند  تقسیم نمودند.
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب