تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
نمایش حضور گرم مردم نوعدوست شهرستان آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در جشن نیکوکاری

___________________________________________
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه حسن قنبرنژاد در دومین روز از  هفته احسان و نیکوکاری در خصوص نحوه جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم خیر این شهرستان مذهبی و بندر کیاشهر، اظهار کرد:


در این هفته 8 پایگاه  ثابت و دو پایگاه سیار در شهرستان آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهرمستقر شده است.

وی در ادامه افزود: در سالی که گذشت خیرین و مردم ولایتی شهرستان و بخش بندر کیاشهر با پرداخت بیش از 250 میلیون ریال بصورت نقدی و غیر نقدی در این جشن شرکت نمودند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان در ادامه افزود:

امداد امام(ره) این شهرستان تعداد 240 یتیم در قالب اکرام ایتام  و همچنین 130 نفر را در قالب طرح محسنین تحت پوشش داشته که 1200 حامی خیر بزرگوار از این عزیزان حمایت مالی و معنوی می نمایند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های ویژه‌ای با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی روستا و هیئت امنای مساجد از طرف کمیته امداد آستانه‌اشرفیه  برای روزهای باقی مانده از هفته احسان و نیکوکاری تدارک دیده شده است تا مردم خیر روستا بتوانند در این امر خدا پسندانه شرکت کنند.

قنبرنژاد با درخواست از بازاریان و افراد خیر برای مشارکت در روز احسان و نیکوکاری و کمک به نیازمندان، تصریح کرد: صندوق‌های احسان و نیکوکاری در روز جمعه در میعادگاه عاشقان نماز جمعه شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر آماده دریافت وجوهات نقدی و غیر نقدی مردم است.


درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب