تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
دیدار با فرماندار شهرستان بمناسبت 14 اسفند سالروز تأسیس
                             کمیته امداد امام خمینی(ره)
___________________________________________________________________________________

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستانه اشرفیه مدیر و جمعی از پرسنل امداد امام خمینی(ره) این شهرستان بمناسبت فرا رسیدن 14 اسفند سالروز تأسیس کمیته امداد به فرمان حضرت امام خمینی(ره) با مهندس حیدری فرماندار محترم دیدار نمودند.

حسن قنبرنژاد مدیر امداد امام(ره) در این دیدار ضمن گزارشی از عملکرد این نهاد از اول سالجاری تاکنون ، بیان داشت:

کمیته امداد امام خمینی خدمات گسترده ای را به اقشار محروم جامعه ارائه می دهد و این شهرستان نیز به نوبه خود در بحث پرداخت مستمری به مددجویان طرح شهید رجایی و عادی روستا و شهر، پرداخت وام قرض الحسنه، تهیه جهیزیه برای نوعروسان خانواده های تحت پوشش، کمک به درمان بیماران خاص، خدمات درمانی و بهداشتی و اجرای بیمه خانواده های تحت پوشش، ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی به دانش آموزان تحت پوشش، تشکیل دوره های کارآموزی در راستای اشتغال و پرداخت تسهیلات اشتغال، تأمین مسکن برای خانواده های بی بضاعت و سایرخدماتی که در راستای اهداف این نهاد صورت می پذیرد انجام می دهد .


فرماندر محترم در این دیدار صمیمانه ضمن خیر مقدم به امدادگران خدوم امداد امام(ره) در راستای خدمت محرومان واقعی جامعه گفت:

در میان نهادهایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به وجود آمدند، کمیته امداد امام خمینی، دو ویژگی عمده و افتخارآمیز دارد: یکی آنکه این کمیته، منتسب به حضرت امام خمینی رحمه الله است و این افتخار بزرگی است که مردم این نهاد را با نام بلند امام خمینی رحمه الله می شناسند و  دیگر آنکه برنامه و هدف کمیته امداد، خدمت به محرومان و مستضعفین است و در فرهنگ اسلامی بر کمک و حمایت از این افراد تأکید فراوان شده است.

ایشان مسئله محو فقر را در جامعه بسیار ضروری دانست و گفت:

پیامدهای فرهنگی فقر به مراتب وسیع تر از پیامدهای اقتصادی آن است و از بین بردن فقر در جامعه، زمانی امکان پذیر می شود که با بهره گیری از راهکارهای عملی، شیوه مبارزه با آن شناسایی شود و اقدام عملی صورت پذیرد. در این راستا، شناسایی افراد فقیر یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.


وی در ادامه گفت :

اجرای طرحهای خوداشتغالی و ایجاد فرصتهای شغلی مناسب برای خانواده‌های نیازمند، با اتخاذ سیاستهای مؤثر و كارآمد، که در رأس اهداف و برنامه‌های كمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارد ، ارمغان آن تأمین عزت و كرامت خانواده‌ها و نیل به استقلال اقتصادی این قشر از جامعه است.

مهندس حیدری در پایان پیشاپیش سال 95 را به امدادگران تبریک گفته و برای آنان آرزوی توفیق بیش از پیش در خدمت رسانی به محرومان را آرزو نمودند.
درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب