تبلیغات
کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه

کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
 
اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل
لوگوی همسنگران
طراح قالب
معببر سایبری فندرسک
جلسه  شورای اداری کمیته امداد امام خمینی(ره)آستانه اشرفیه
در اولین روز کاری سال 1395 در
کنار حرم مطهر شهداءشهرستان
تشکیل گردید.حسن قنبرنژاد در ابتدای این جلسه ضمن تبریک سال جدید به امداد گران ، سال جدید را سالی پر برکت برای همه ملت ایران از ایزد منان آرزو نموده و گفت :
 اولین جلسه شورای اداری سال 95 را در جوار شهدا، تشکیل دادیم تا یادمان باشد کسانی بودند که اگر می خواستند می توانستند به جای ما در پستهای اداری بوده ، اما رفتند تا ما بمانیم و باید به خود آییم و ببینیم در انجام وظایف خود چقدر به یاد شهدا و دستاوردهاو جانفشانی آن ها هستیم.

مدیر امداد امام(ره) با اشاره به نام گذاری سال 1395 توسط مقام معظم رهبری (مدظله) بنام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل افزود:


مقام معظم رهبری در  پیام تبریک سال 95  "اقتصاد مقاومتی" را علاج مشکلات اقتصادی و پاسخ به مطالبات مردم خواندند و افزودند: با اقتصاد مقاومتی می‌توان به جنگ بیکاری و رکود رفت، گرانی را مهار کرد، در مقابل تهدیدهای دشمنان ایستادگی کرد و فرصتهای بسیاری برای کشور ایجاد و از آنها استفاده کردو نام سال را "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامیدند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ضمن توصیه به پایین آوردن هزینه های اداری جاری در سال جدید بر اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی بیان داشت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در حوزه های اشتغال و توانمندسازی مددجویان، کمیته امداد در حوزه اقتصاد مقاومتی برنامه های خوبی برای خودکفایی این عزیزان در دست اجرا، دارد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در بحث توجه به فرهنگ و اقتصاد جامعه ،هم ردیف دیگر سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی است، افزود: ایجاد اشتغال پایدار در اقتصاد مقاومتی نقش مهمی دارد. کمیته امداد تمامی امکانات برای اشتغال جوانان را فراهم نموده است تا محرومیت از جامعه ما رخت بر بندد.

قنبرنژاد ادامه داد: کمیته امداد هم در اقتصاد و هم در بحث فرهنگ برنامه هایی را در سال جاری پیش بینی کرده است و به لطف خدا کمیته امداد در عملی کردن فرمایشات رهبری پیشگام خواهد بود.درباره وبلاگ

کمیته امداد امام خمینی(ره) آستانه اشرفیه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب